Задати питання
flag Судова влада України

SMS-повідомлення

      Згідно наказу Державної судової адміністрації України № 119 від 20 вересня 2013 року «Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження ) у місцевих та апеляційних загальних судах» з 01 жовтня 2013 року у місцевих та апеляційних загальних судах запроваджується порядок щодо надсилання судами учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

     Для отримання тексту судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення учаснику судового процесу потрібно:

     Подати до суду заявку про отримання судової повістки в електронній формі за допомогою SMS-повідомлення у відповідній справі.

 Зразок заяви на отримання судових повісток,

повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення

  

До _______________________________________________

(найменування суду)

від _______________________________________________

(ПІБ або найменування особи, її уповноваженого представника)

справа №________за позовом, заявою, скаргою, поданням

(за наявності відомостей)

__________________________________________________

(ПІБ або найменування особи)

до ______________________ про _____________________

(ПІБ або найменування особи)

від _____________ 20__р.

 Заявка

на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді

за допомогою SMS-повідомлення

     Прошу надсилати судові повістки, повідомлення в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення на мій мобільний номер телефону (+380___)____________

     У разі перегляду судового рішення (ухвали, постанови тощо) у справі судом апеляційної чи касаційної інстанцій прошу надсилати з даного провадження судові повістки, повідомлення в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення вищевказаними судами на зазначений номер телефону.

   Про зміну номеру мобільного телефону та обставин, які перешкоджатимуть отриманню SMS-повідомлень, зобов’язуюсь повідомити суд.

 Необхідність відправки повідомлення латинськими літерами ______ (так, ні)

 «Так» вказується у разі, якщо мобільний телефон не підтримує відображення кириличних символів.

 "____"______________20__р.                                 ____________________________________

(Дата)                                                                    (Підпис)                  (ПІБ учасника процесу або його уповноваженого представника)

 

Судова повістка в електронному вигляді буде надсилатися учаснику судового процесу, який подав відповідну заявку до суду, на його номер мобільного телефону, вказаний в такій заявці.

 Надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень

Увага!!!

 SMS- повідомлення від суду надходять до абонентів мобільних операторів (Київстар, МТС, Life) під коротким альфанумеричним ім’ям SUDPOVISTKA (замість номера телефону відправника).

 Для абонентів SDMA операторів (PEOPLEnet та Интертелеком) SMS- повідомлення від суду надходять під коротким номером 4116.

Згідно з наказом Державної судової адміністрації України № 119 від 20 вересня 2013 року «Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження ) у місцевих та апеляційних загальних судах» з 01 жовтня 2013 року у місцевих та апеляційних загальних судах запроваджується порядок щодо надсилання судами учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.